Glazury i terakoty. Układanie płytek ceramicznych.

Baterie wannowe i prysznicowe

bateria do umywalki

Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań nowej baterii wannowej i łazienkowej? Jakich modeli poszukujemy najczęściej? Odpowiedzi na te (i nie tylko) pytania dotyczące armatury przynosi najnowszy raport porównywarki cen Skąpiec.pl, którzy przyjrzała się bliżej wyborom swoich użytkowników.

Okazuje się, że największe, choć nieznacznie, zainteresowanie wzbudzały baterie wannowe, których szukało 35 % użytkowników. Nieco mniej osób (31,22%) przyglądało się modelom wannowo-prysznicowym, a kolejna grupa oglądała natryski. Co więcej, najchętniej zwracano uwagę na baterie stojące i ten sposób montażu był ważny dla ponad 60% internautów.

Baterie wannowe i prysznicowe znacznie ewoluowały w ciągu ostatnich kilku lat pod względem designu i funkcjonalności. Jeśli właśnie czeka nas zmiany którejkolwiek, to możemy zostać mocno zaskoczeni ofertą sklepów. Raz, że możemy wybrać spośród baterii w różnorodnych stylach, np. nowoczesnym lub retro. Klasyczne rozwiązania również są dostępne, choć w nich też przemycono lekko nutkę nowoczesności. A dwa, że z łatwością mamy również możliwość wyboru tego, w jaki sposób ma być zamontowana bateria, co jest o tyle wygodne, że pozwala na większą kreatywność aranżacyjną. Nie bez znaczenia są także dodatkowe funkcje, które dla wielu osób mogą być kryterium przesądzającym o wyborze danej baterii.

Podoba Ci się artykuł? Odostępnij go!

Zostaw komentarz


+ 1 = 4