Glazury i terakoty. Układanie płytek ceramicznych.

Lady chłodnicze

lady chłodnicze

Otwierając sklep z żywnością zadbaj aby produkty były zawsze świeże! Wiele osób planując nowy biznes popełnia mnóstwo błędów już na samym początku. Nie inaczej jest w przypadku nowego sklepu spożywczego. Załóżmy że mamy wybrane miejsce, dogranych dostawców i zatrudniony personel. Kiedy wydaje nam się że wszystko dopięliśmy na ostatni guzik okazuje się że zapomnieliśmy o najważniejszym. Mianowicie dokładnym i pomysłowym zaplanowaniu przechowywania i ekspozycji naszych produktów.

Jeżeli zdecydowaliśmy się na sprzedaż żywności musimy na samym początku zadbać aby była świeży. Tylko wtedy uda nam się utrzymać sprzedaż na satysfakcjonującym poziomie. Na rynku jest duży wybór wszelkiego rodzaju urządzeń chłodniczych. Można kupić piękną lodówkę side by side i równie nowoczesną zamrażarkę. Niestety w takim przypadku nasza oferta będzie ukryta a przecież nie o to nam chodzi. Ktoś powie – przecież można kupić lodówkę ze szklanym frontem. Oczywiście że można ale w takim urządzeniu dobrze wyeksponowane będą tylko produkty z samego brzegu.
Jest jednak rozwiązanie które zawiera w sobie jednocześnie możliwość wyeksponowania dużej ilości produktów, z zachowaniem ich świeżości. Są to nowoczesne lady chłodnicze, które posiadają funkcjonalność najlepszych lodówek i pozwalają profesjonalnie wyeksponować nasze produkty. Wielu osobom takie urządzenia kojarzą się z komunistycznym bufetem. Jest to jednak tylko stereotyp. Nowoczesne lady do chłodzenia i ekspozycji żywności nie mają z nimi nic wspólnego.

Wybór nowoczesnej lady powinniśmy zacząć od wybrania jej rozmiaru oraz koloru. Na rynku również są urządzenia z wewnętrznym i zewnętrznym agregatem. Możemy wybrać kształt oraz rodzaj zastosowanych materiałów. Producenci oferują też różne urządzenia w zależności od tego jakiego typu produkty spożywcze będą w nich przechowywane i eksponowane. Nie ma więc jedynego słusznego wyboru. Przed zakupem lady skontaktuj się ze specjalistą który dobierze urządzenie idealnie dobrane do wnętrza, wystroju, koloru ścian lub terakoty.

Podoba Ci się artykuł? Odostępnij go!

Zostaw komentarz


1 + = 7